اخبار و اطلاعیه ها

با توجه به تقاضای مکرر دانشجویان واحد علوم و تحقیقات اصفهان تجمیع شده در واحد نجف آباد در خصوص انتقال به واحد نجف آباد و صدور مدرک فارغ التحصیلی و دانشنامه از دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آبادو نظر به پیگیری‌های انجام شده٬ لازم است درخواست انتقال به واحد نجف آباد ارائه شود. لذا از دانشجویان متقاضی درخواست می گردد فرم زیر را دانلود وپس از تکمیل و امضاء٬ تصویر اسکن شده آن را حداکثر تا تاریخ سوم شهریور ماه از طریق لینک زیر ثبت و ارسال نمایند.‍ نتیجه  درخواست های ارسال شده پس از بررسی  تا هفتم شهریور ماه از طریق همین سایت اطلاع رسانی خواهد شد.

* مرحله اول : دانلود فرم خام درخواست انتقال (پس از دانلود و تکمیل فر‏م, تصویر اسکن شده آن را از طریق لینک زیر ارسال کنید)

* مرحله دوم : ثبت و ارسال فرم تکمیل شده درخواست انتقال

 

دانشجویان محترم واحد علوم تحقیقات اصفهان تجمیع شده در واحد نجف آباد، جهت استفاده از سامانه ثبت نام و اطلاع رسانی از آدرس sida.iaun.ac.ir استفاده کنید.

- قابل توجه دانشجویانی كه مقالات مجله ای مستخرج از پایان نامه/ رساله خود را با نام دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد ارائه می دهند، مشمول پرداخت جایزه از این واحد دانشگاهی خواهند شد.

شایان ذكر است آدرس دهی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد بایستی به صورت صحیح و به صورت زیر باشد:

در مقالات فارسی:  

دانشگاه آزاد اسلامی، واحد نجف آباد ، گروه .....   ، نجف آباد ، ایران

در مقالات انگلیسی:

            Department of …   , Najafabad Branch, Islamic Azad University, Najafabad, Iran

جدول مبالغ تشویقی به شرح زیر است:

جایزه مطابق جدول ۱ و با احتساب ضرایب اعلام شده محاسبه می شود و دانشجو نیز جزو سایر نویسندگان به حساب می آید.

جدول ۱- پایه جایزه مقاله‌ها (ریال)

تعداد نویسنده سهم نویسنده مسئول سهم هر یك از سایر نویسندگان حداكثر مبلغ قابل پرداخت
 ۱  ۱۸.۰۰۰.۰۰۰  -  ۱۸.۰۰۰.۰۰۰
 ۲  ۱۶.۲۰۰.۰۰۰  ۱۰.۸۰۰.۰۰۰  ۲۷.۰۰۰.۰۰۰
 ۳  ۱۴.۴۰۰.۰۰۰  ۹.۰۰۰.۰۰۰  ۳۲.۴۰۰.۰۰۰
۴ ۱۲.۶۰۰.۰۰۰ ۷.۲۰۰.۰۰۰ ۳۴.۲۰۰.۰۰۰
۵ ۱۰.۸۰۰.۰۰۰ ۶.۳۰۰.۰۰۰ ۳۶.۰۰۰.۰۰۰
۶ یا بیشتر ۹.۰۰۰.۰۰۰ ۵.۴۰۰.۰۰۰≥ ۳۶.۰۰۰.۰۰۰

جدول ۲- ضریب انواع مجلات علمی

علمی ترویجی دارای رتبه از وزارتین (تنها برای اعضای هیات علمی غیر علوم پزشكی) علمی پژوهشی دارای رتبه از وزارتین یا نمایه شده در ISC و معتبر خارجی غیر ISI مجلات چاپی یا الكترونیكی ISI Listed مجلات چاپی یا الكترونیكی با ضریب تاثیر ISI (WOS)
۰/۲۰ ۰/۴ ۰/۷ ۱

برای اطلاعات بیشتر از نحوه جوایز مربوط به مقالات و توضیحات بیشتر به آدرس زیر مراجعه فرمایید:www.iaun.ir ،مركز دانلود ، قسمت فرم های پژوهشی ، آئین نامه تشویق مقالات

۴

با توجه به تجمیع واحد علوم و تحقیقات اصفهان در واحد نجف آباد، در جهت رفاه دانشجویان گرامی، بنابر تصمیم هیأت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد کلیه امور مربوط به این دانشجویان در ساختمان درنظر گرفته شده در شهر اصفهان انجام خواهد شد.

لیست رشته های تجمیع شده واحد علوم و تحقیقات اصفهان در واحد نجف آباد به شرح زیر می باشد.

کارشناسی ارشد دکترای تخصصی
روانشناسی بالینی الهیات و معارف اسلامی- فقه و حقوق اسلامی
مدیریت اجرایی الهیات و معارف اسلامی- فلسفه و كلام اسلامی
حسابداری كلام
مهندسی برق قدرت حقوق عمومی
مهندسی عمران- راه و ترابری حقوق بین الملل عمومی
مهندسی عمران- زلزله حسابداری
مهندسی عمران - مدیریت ساخت مهندسی عمران - خاك
مهندسی معماری مهندسی عمران - سازه

نمره دفاع از پایان نامه بر اساس بخشنامه سازمان مركزی به شرح زیر است:

-        نمره خام پایان نامه: 18 نمره

-        نمره مقاله: 2 نمره

-        نمره كل پایان نامه: 20 نمره

لذا دانشجویان می توانند با پذیرش، چاپ و یا گرفتن فرصت برای پذیرش مقاله نسبت به دریافت 2 نمره مربوطه اقدام نمایند، شایان ذكر است آدرس دهی مقالات بایستی به صورت صحیح و به شكل زیر باشد:

در مقالات فارسی:  

دانشگاه آزاد اسلامی، واحد نجف آباد ، گروه .....   ، نجف آباد ، ایران

در مقالات انگلیسی:

            Department of …   , Najafabad Branch, Islamic Azad University, Najafabad, Iran

-        دانشجویانی كه در زمان مقرر مقاله خود را ارائه ندهند نمره پایان نامه آن ها از 18 نمره محسوب می شود.

درصورتی که حداقل 6 ماه از تاریخ تصویب پروپوزال دانشجو در شورای پژوهشی دانشگاه گذشته باشد . ( این مدت برای دانشجویان دکترای تخصصی و رشته پزشکی حداقلیکسال می باشد) و پایان نامه دارای کدشناسایی (14 رقمی) ازسازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی بوده و از لحاظ اصول علمی روش تحقیق وقوانین و مقررات و آیین نامه های نگارش پایان نامه دانشگاه مورد تأیید استادان راهنمامشاور و مدیرمحترم گروه واقع گردد و قابل دفاع باشد، دانشجو باید با تکمیل و ارائه مدارک زیر تقاضای تشکیل جلسه دفاع نماید. خواهشمند است نکات زیر را به دقت مطالعه فرمایید تا در روند دفاع از پایان نامه خود بامشکلی مواجه نگردید :

مدارک لازم جهت تشکیل جلسه دفاع :

1 .پرینت پایان نامه مورد تأیید استادان راهنما و مشاور در 2 نسخه

ü نکته 1 : صفحه عنوان فارسی و لاتین ، چکیده فارسی و لاتین ، فهرست مطالب،جداول ،نمودارها، اشکال و نقشه ها ، فهرست منابع ، و فصول پایان نامه شامل کلیات تحقیق ، پیشینه تحقیق ، مواد و روش تحقیق ، نتایج و پیشنهادات تحقیق در پایان نامه ارائه شده بایدوجود داشته باشد.
ü نکته 2: ( فرمهایی نظیر واگذاری حقوق ،تعهد اصالت پایان نامه و منشور اخلاق پژوهش ،پس ازدفاع و در صحافی پایان نامه باید گنجانده شود ) .

2. تکـمیل فرم تأیید پایان نامه و تقاضای تشکیل جلسه دفاع :

اطلاعات فرم بایستی کاملاً خوانا ، بدون خط خوردگی و به ترتیبی که درفرم آمده، تکمیل ، مهر و امضا ء گردد.

   نکته1- عنوان مندرج در فرم تقاضای دفاع می باست دقیقاً منطبق با عنوان پروپوزال مصوب شما درشورای پژوهشی دانشگاه باشد. و هرگونه تغییرباید طی درخواستی جداگانه به تأیید استاد راهنما ، مدیر گروه ، رئیس دانشکده و نهایتاً معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه رسیده باشد .

نكته 2 : بدون دریافت كد پایان نامه از سازمان مركزی دانشگاه آزاد اسلامی ، دانشجو مجاز به دفاع از پایان نامه و فارغ التحصیلی نیست.

3.ارائه چكیده فارسی پایان نامه به صورت فایل word

نکته : چکیده ارائه شده می بایست مورد تأیید استاد راهنما بوده و حتماً دارای کلیدواژه باشد. ( حداکثر 250 کلمه )
نکته : بدلیل درج چكیده در سایت کدینگ پایان نامه های سازمان مرکزیمسئولیت هرگونه درج اطلاعات ناقص و غلط برعهده دانشجو خواهد بود .

   4. ارائه مستندات ارسال ، پذیرش وچاپ مقاله :

الف : دانشجویان کارشناسی ارشد و دکترای حرفه ای درصورت دارابودن فرصت جهت نظام وظیفه و یا نداشتن مشکل نظام وظیفه به مدت 6 ماه با مجوز دانشکده مربوطه و تا یکـسال با مجوز معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد فرصت دارند تا پذیرش یا چاپ مقاله مستخرج ازپایان نامه خود را ارائه دهند و درصورتیکه محدودیت نظام وظیفهدارند این مهلت حداکثر تا 3ماه پس ازدفاع تعیین میگردد.

P فرم فرصت پذیرش مقاله را از سایت امور پایان نامه ها دانلود ، تكمیل و با مدارك مربوطه تا روز دفاع به كارشناس امور پایان نامه ها یا مدیرمحترم گروه ارائه نمایید.

نکته مهم : برای تمدید فرصت 6 ماههدانشجو موظف است که درخواست خودراکه به تأیید استاد راهنما، مدیرگروه و مدیر پژوهشی دانشکده مربوطه رسیده را به حوزه معاونت پژوهشی ارائه نماید تا مورد بررسی قرارگیرد.

دانشجویان عزیزدقت فرمایندکه :    ارائه فرصت ، صرفاً جهت دریافت پذیرش از مجلات علمی – پژوهشی و ISIمقدور می باشد .
( به مقالات ارسال شده به همایشها و كنفرانسها فرصت تعلق نمی گیرد ) .  

   این فرصت صرفاً جهت مقالات مستخرج از پایان نامه داده می شود.  

مقاله ارائه شده به مجله باید به تایید استاد راهنما رسیده باشد و تا قبل ازدفاع از پایان نامه ارسال و اعلام وصول شده باشد..

به مقالات ارسالی به کنگره ها ،کنفرانسها و همایشهای ملی و بین المللی داخل و خارج ازکشور فرصت پذیرش داده نمی شود و فقط درصورت چاپ شدن تا تاریخ دفاع ، حائز دریافت نمره می باشند.

ج : درصورتی که دانشجو تا قبل از تاریخ دفاع ، موفق به پذیرش یاچاپ مقالات مستخرج ازپایان نامه خود شده باشد ، می بایست باتکمیل فرم تعیین ارزش مقاله ، نمره مربوطه را دریافت نمایند.

بهمقالات ارسالی به مجلات علمی داخلی و خارجی در صورت پذیرش نمره تعلق خواهد گرفت اما در خصوص كنگره ها ، همایشها وکنفرانسها حتماً باید در مجموعه مقالات كنگره به شكل FULL TEXT (تمام متن ) چاپ گردند تا حائز دریافت نمره گردند.

به مقالاتی كه به شكل خلاصه چاپ شوند نمره تعلق نخواهد گرفت .

üدر چاپ مقالات نشانی عهده دار مكاتبات (Corresponding Author ) واحد دانشگاهی محل تحصیل دانشجو و به نام دانشجو
می باشد و نویسنده اول به نام استاد راهنما مشروط به آنکه نام واحد دانشگاهی محل تحصیل دانشجو قید گردد در غیر اینصورت نویسنده اول هم دانشجو خواهد بود.

* درصورتیكه نام فرد دیگری به غیر از استادراهنما ، مشاور و دانشجو در تیم نویسندگان مقاله مستخرج از پایان نامه های كارشناسی ارشد ، دكترای حرفه ای و دكترای تخصصی قید گردد ، به مقاله مذكور نمره ای اختصاص نمی یابدو جهت دانشجویان دكترای تخصصی آن مقاله ملاك تسویه حساب قرار نمی گیرد.
 

news
droos
events
research centers
libs
sahand
esalatsan new1j
eitaa
 
صفحه اصلی ویژه دانشجویان واحد علوم و تحقیقات اصفهان تجمیع شده در واحد نجف آباد