اخبار و اطلاعیه ها

با عنایت به اختیارات قید شده در بخشنامه شماره 31712/10 مورخ 97/6/5 و در اجرایمصوبات جلسه مورخ 97/4/12 هیأت رئیسه دانشگاه ، به منظور جلب رضایت بیشتر دانشجویان به ویژه در مقاطع تحصیلات تکمیلی و رعایت اصل صرفه جوئی در منابع و صرفه و صلاح دانشگاه، روزها و ساعات کاری دانشگاه تا پایان نیمسال جاری به شرح جدول ذیل تعیین و ابلاغ می گردد.

ایام هفته ساعات کار زمان نماز و ناهار
شنبه تعطیل ------
یکشنبه تا چهارشنبه
از ساعت 7:30 الی 16:30 12 الی 13
پنج شنبه
از ساعت ۷/۳۰ الی ۱۴ 12 الی 12:15)صرفاً جهت انجام فریضه نماز)

 

لذا روزهای شنبه دانشگاه تعطیل و به جای آن روزهای پنجشنبه کلیه فعالیت‌های اداری و آموزشی دانشگاه برقرار خواهد بود.

شرکت کنندگان در آزمون سراسری 1397 که متقاضی تحصیل در دانشگاه آزاد اسلامی هستند، می توانند تا پایان روز سه‌شنبه 30 مرداد با مراجعه به سامانه مرکز سنجش و پذیرش این دانشگاه به نشانی www.azmoon.org  با توجه به نمره کل کسب شده در هر زیر گروه متناسب با رشته انتخابی و کد شناسه انتخاب رشته دانشگاه آزاد اسلامی، نسبت به انتخاب 100 رشته محل اقدام کنند.
داوطلبان می‌توانند علاوه بر گروه آزمایشی اصلی، چنانچه در زمان ثبت‌نام گزینه علاقه‌مندی به گروه هنر و زبان‌های خارجه را انتخاب کرده‌اند و در آزمون آن نیز شرکت کرده‌اند، از فرصت انتخاب رشته دو یا سه گروه آزمایشی بهره‌مند شوند.
با توجه به اینکه پذیرش بخش اعظم رشته محل‌های دانشگاه آزاد اسلامی به صورت بدون آزمون و براساس سوابق تحصیلی است، داوطلبان در صورت تمایل می‌توانند با مراجعه به سامانه www.azmoon.org  علاوه بر آگاهی از این رشته محل‌ها، نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.
داوطلبان می‌بایست ابتدا از وجود رشته محل مورد علاقه خود در دفترچه راهنمای انتخاب رشته اطمینان حاصل کنند و سپس اقدام به پرداخت هزینه دوره مربوطه کنند. داوطلبان با کد ملی به عنوان نام کاربری و کد شناسه انتخاب رشته (کد 7 رقمی) در انتهای کارنامه سازمان سنجش درج شده به عنوان رمز عبور، می‌توانند وارد سامانه شوند.

طی حکم ریاست محترم دانشگاه، آقای دکتر هادی صالحی  به عنوان مدیر پژوهشی دانشکده علوم انسانی منصوب شدند. دکتر مهران مجلسی طی این حکم با آرزوی موفقیت برای آقای دکتر صالحی توفیقات روزافزون ایشان و  پیشرفت روز افزون انقلاب اسلامی و دانشگاه را از خداوند منان خواستار شدند.

ساخت ایرانطی سال های اخیر اقتصاد کشور به واسطه اعمال تحریم های اقتصادی غرب با مشکلاتی مواجه شده است. اما اصلی ترین مشکلی که پس از بروز تحریم ها رخ داده تامین کالاهایی است که مردم به آنها نیاز دارند. کالاهایی که عمده آنها به واسطه عدم توجه به تولید داخل و حمایت های لازم از صنعت با خروج گسترده ارز وارد کشور می شود.

اعمال تحریم های اقتصادی در سال های اخیر این موضوع را بیش از گذشته ضروری کرده است که باید بیش از گذشته به تولید داخل توجه شود؛ چرا که با توسعه صنایع بومی می توان به راحتی بخش قابل توجهی از نیازهای اساسی مردم به کالاهای مختلف را در داخل کشور برطرف کرد.

این موضوع علاوه بر بی نیازی به کشورهای غربی مزایای فراوانی را نیز برای اقتصاد کشور به همراه دارد. بیکاری یکی از دغدغه های اصلی اقتصاد ایران در سال های اخیر بوده است و این در حالی است که صنایع کشور پتانسیل ایجاد اشتغال پایدار به صورت گسترده دارند. در صورت حمایت از تولید داخل می توان امیدوار بود که با برنامه های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت نرخ بیکاری کاهش یابد و مشکل بیکاری در اقتصاد ایران برطرف شود.

مزیت دیگری که می توان در راستای حمایت از تولید داخل به آن اشاره کرد جلوگیری از خروج ارز به منظور واردات کالاهای غیر ضروری است. این اتفاق در شرایطی رخ می دهد که به واسطه عدم فعالیت صنایع کشور با تمام توان دولت به منظور تامین نیازهای غیر ضروری مردم به ناچار به سمت واردات کالاهای مختلف هدایت شده است. این موضوع باعث شده تا ارز قابل توجهی هر ماه از کشور خارج شد. این در حالی است که هم اکنون صنایع کوچک و بزرگ کشور با مشکل کمبود نقدینگی مواجه هستند و در صورتی که هزینه واردات به صنایع کشور تزریق شود مشکل تامین کالاهای مورد نیاز داخل برای بلند مدت برطرف می شود و دیگر نیازی به خروج ارز برای واردات کالاهای غیر ضروری نیست.

کالای داخلی

در همین راستا دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد با حمایت دانشجویان گرانقدر این واحد نسبت به ایجاد کمپین دائمی حمایت دانشجویان از کالای داخلی اقدام نموده است. همچنین برای تشویق هوطنان، دانشجویان و خانواده های محترم آنان در این زمینه مسابقه عکس و فیلم محصولات ایرانی نیز در کنار این کمپین در شبکه های مجازی نیز به راه افتاده است.

 

قوانین شرکت در مسابقه عکس وفیلم اینستاگرام کمپین حمایت از تولید داخلی:

  • عکس منتشر شده در صفحه اینستاگرام کاربران بایستی با موضوع کالای ساخت ایران، برچسب های حاوی کلمه ساخت ایران بر روی محصولات خریداری شده و همچنین حمایت از کالای با کیفیت داخلی باشد.
  • شرکت تمامی هموطنان عزیز در این مسابقه آزاد می باشد.
  • هرکاربر مجاز به ارسال 1 اثر به صورت فیلم و یک اثر به صورت عکس می باشد.
  • تصویر منتشر شده بایستی با هشتگ madeiniran#  در صفحه اینستاگرام کاربر منتشر شده و در زمان برگزاری مسابقه بایستی صفحه کاربر به صورت عمومی Public باشد.
  • تگ کردن صفحه رسمی اینستاگرام دانشگاه با نام کاربری iaunofficial@ بر روی عکس های ارسالی الزامی می باشد.
  • تصاویر ارسالی باید جدید بوده و در صورت اثبات کپی بودن عکس از مسابقه حذف خواهد شد.
  • فیلم های کوتاه یک دقیقه ای با موضوع حمایت از کالای داخلی به شکل آزادانه به صورت انیمیشن، فیلم طنز و... نیز می توانند در این مسابقه شرکت نمایند.
  • تصاویر و فیلم های برگزیده بر اساس تعداد لایک ها انتخاب و پس از داوری به ده عکس برتر جوایز ارزنده و لوح تقدیر توسط رییس محترم واحد اهدا خواهد شد.

 

قرعه کشی و اهدا جوایز در بین تمامی افراد ثبت نام شده:

پس از پایان کمپین در تاریخ 31 خرداد 1396 از بین افراد ثبت نام شده در این صفحه قرعه کشی انجام شده و به قید قرعه به 10 نفر از کاربران کارت هدیه خرید کالای ایرانی اهدا خواهد شد.

نتایج قرعه کشی و مسابقه در تاریخ 15 تیرماه 1396 از طریق کانال رسمی دانشگاه در تلگرام، وب سایت دانشگاه و صفحه رسمی دانشگاه در اینستاگرام به صورت همزمان اعلام خواهد شد.

 

کلیه افرادی که مایل به شرکت در این مسابقه می باشند در ذیل این صفحه ضمن حمایت از این کمپین بایستی تیک شرکت در مسابقه را ثبت و نام کاربری خود را در اینستاگرام در فرم ذکر نمایند.

 

تعداد افراد ثبت نام شده تا این لحظه:

7

 

برای شرکت در این کمپین و اعلام حمایت از آن و همچنین شرکت در قرعه کشی، تکمیل فرم زیر الزامی می باشد:

کمپین حمایت از کالای داخلی

برای شرکت در کمپین لطفا فرم زیر را کامل کنید
نام و نام خانوادگی(*)
Please type your full name.

شماره همراه(*)
ورودی نامعتبر است

ایمیل(*)
Invalid email address.

رشته تحصیلی
ورودی نامعتبر است

شرکت در مسابقه
ورودی نامعتبر است

نام کاربری اینستاگرام
ورودی نامعتبر است

در صورتی که مایل به شرکت در مسابقه هستید این گزینه را تکمیل کنید.

تایید اطلاعات
ورودی نامعتبر است

کد امنیتی(*)
کد امنیتی
تازه کردنورودی نامعتبر است

 edarekol

news
droos
events
research centers
libs
sahand
esalatsan new1j
eitaa
 
صفحه اصلی بدون دسته بندی