مرکز آموزش دروس عمومی (کلاس آفلاین)

مرکز آموزش دروس عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد

اطلاعیه ها

بسمه تعالی

با توجه به شرایط خاصی ایجاد شده ناشی از شیوع ویروس کرونا در کشور و عدم امکان فعالیت آموزشی دانشگاه ها به صورت حضوری و در راستای اجرای بخشنامه های ابلاغی سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی و مصوبات ستاد آموزش غیر حضوری واحد جامع مستقل نجف‌آباد مقرر گردید تا اطلاع ثانوی کلیه دروس عمومی شامل اندیشه ها و وصایای حضرت امام(ره)، آشنایی با قرائت و روانخوانی قرآن کریم، زبان عمومی، فارسی عمومی و تاریخ فرهنگ و تمدن اسلام و ایران به صورت کلاسهای مجازی آفلاین (یک ویدیوی حدود۹۰ دقیقه ای به ازای هر جلسه کلاس) ارائه گردد.

تذکرات :

۱. کلیه دانشجویانی که در نیمسال تحصیلی جاری هر یک از دروس عمومی را با هر کدام از اساتید ارائه دهنده درس، انتخاب واحد نموده اند می بایست نسبت به دانلود و مشاهده فیلم های هر جلسه و استفاده از منبع درسی معرفی شده اقدام نموده و تا قبل از بازگشایی دانشگاه ها تسلط کامل بر جلسات ارائه شده به صورت آفلاین را داشته باشند.
۲. مقرر گردید امتحان پایان ترم کلیه دروس عمومی به صورت متمرکز و با سوالات طراحی شده توسط گروه برگزار گردد لذا اساتید ارائه دهنده درس، امتحان جداگانه و مستقلی برگزار نخواهند نمود.
۳. قابل ذکر است به محض شروع مجدد آموزش حضوری دانشگاه طبق ابلاغ مراجع ذیصلاح، ادامه کلاس ها به صورت حضوری توسط استاد مربوطه به منظور تکمیل سرفصل و رفع اشکال دانشجویان (از جلسات آفلاین گذرانده شده)، برگزار خواهد شد.
۴. منبع معرفی شده برای هر درس به عنوان منبع اصلی و امتحانی بوده و دانشجویان صرفا از همین منبع استفاده نمایند.
5. مجددا تاکید می گردد کلیه کلاس های آفلاین دروس معارف اسلامی همچنان از طریق سایت نهاد مقام معظم رهبری به نشانی ec.nahad.ir برگزار می گردد، جهت کسب اطلاعات بیشتر به اطلاعیه شماره 8 و اطلاعیه شماره 15 مراجعه نمایید.

6. باتوجه به سوالات مکرر دانشجویان مجددا اعلام می گردد درس دانش خانواده و جمعیت از مجموعه دروس معارفی بوده و از طریق سایت نهاد مقام معظم رهبری به صورت مجازی برگزار می گردد .

7. درس دفاع مقدس از دروس اختیاری بوده و مشابه دروس اصلی و تخصصی به صورت آنلاین ارائه شده است

8. درس تاریخ فرهنگ و تمدن اسلام و ایران جزء دروس عمومی می باشد و متفاوت با درس تاریخ فرهنگ و تمدن اسلامی که در سایت نهاد بارگذاری شده است، می باشد و لازم است جلسات آن از طریق دانشگاه و لینک های ارائه شده در این صفحه گذرانده شود.

برای دانلود فیلم آموزشی دروس عمومی، درس مورد نظر خود را از لیست زیر انتخاب کنید

© تمامی حقوق این وب سایت محفوظ است.
© کپی برداری از مطالب این وب سایت پیگرد قانونی دارد.
توسعه و طراحی توسط فناوری اطلاعات و ارتباطات واحد نجف آباد

Search