۰۹:۰۰news--icons-time

درصبح امروز ابتدا رده بندی دو تیم جا مانده از فینال، فارس و کردستان به مصاف هم رفتند تا کاپ مقام سومی این دوره از رقابت‌ها را کسب کنند. تیم استان کردستان در بازی نفس گیر با نتیجه 2 بر صفر استان فارس را شکست داد وبه مقام سوم این دوره ازرقابت ها رسید.

  ۱۰:۰۰news--icons-time

در بازی فینال تیم سیستان و بلوچستان تیم استان هرمزگان را در وقت قانونی مسابقه با نتیجه 2 به یک از رسیدن به مقام قهرمانی باز داشت و قهرمان این دوره از رقابت هاشد و استان هرمزگان به نایب قهرمانی رضایت داد.

  ۱۱:۰۰news--icons-time

در مراسم اختتامیه بازی‌ها دکتر روح اله ارشادی نماینده معاونت ورزش دانشگاه ضمن تقدیر و تشکر از آقای دکتر امیری رئیس واحدنجف آباد و همکاران اجرایی ایشان دراین دوره از رقابت ها و ورزشکاران، مربیان، سرپرستان تیم ها ی ورزشی اظهار داشت : هدف از برگزاری مسابقات ایجاد نشاط، شادابی و همدلی در بین دانشجویان است.

دکترارشادی افزود: باید از رئیس دانشگاه جناب آقای دکتر میرزاده و معاون ورزش دکتر دادکان تشکر کنیم که با ایجاد تحول در ورزش دانشگاه به هرچه بهتر برگزار شدن مسابقات ورزشی کمک کردند.

در ادامه سرپرست فنی در مسابقات فوتسال گفت: با حضور دکتر دادکان به عنوان معاون ورزش دانشگاه آزاد تحول خوبی در ورزش دانشگاه آزاد ایجاد شده، با برنامه‌ریزی‌های انجام شده در معاونت ورزش دانشگاه، تیم‌های ورزشی در سه دسته (اول، دوم، سوم) مسابقه برگزار می‌کنند که این باعث رقابت و هیجان بیشتر در بین ورزشکاران می‌شود.

حسین صدقی ضمن تشکر از مسئولان دانشگاه نجف آباد به ویژه دکتر امیری رئیس دانشگاه که در برگزاری هرچه بهتر این دوره از مسابقات همکاری‌های لازم را کردند گفت: واقعا میزبانی این دانشگاه و امکانات و تجهیزات استاندارد ورزشی، سالن‌های مجهز، خوابگاه، سلف سرویس و امکانات این واحد برای برگزاری مسابقات ورزشی منحصر بفرد است.

وی افزود: این مسابقات با شرکت 13تیم در دسته سوم در سه گروه 3 تیمی و یک گروه 4 تیمی برگزار شد و پس از برگزاری 23 مسابقه تیم‌های سیستان و بلوچستان قهرمان و استان هرمزگان نایب قهرمان این مسابقات شدند و تیم‌های کردستان و فارس به ردبندی رسیدندکه تیم کردستان با شکست تیم فارس به مقام سومی این رقابت ها رسید.

سرپرست فنی مسابقات فوتسال اظهار کرد: تیم سیستان و بلوچستان عنوان تیم اخلاق این دور از مسابقات را از آن خود کرد و کمیته فنی مسابقات احمد رضا نظری از تیم سیستان و بلوچستانرا فنی‌ترین بازیکن این دوره از رقابت‌ها اعلام کرد.

در اختتامیه این بازی‌ها که با حضور مسئولین واحد نجف آباد، دکترروح اله ارشادی نماینده معاونت ورزش دانشگاه آزاد اسلامی و برگزار کننده گان این مسابقات در سالن پوریای ولی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد برگزار شد تیم‌های قهرمان و بازیکنان برتر هر رشته کاپ قهرمانی و لوح تقدیر خود را از مسئولان دانشگاه و سرپرستان فنی تیم‌ها دریافت کردند.

مسابقات دسته سوم فوتسال قهرمانی دانشجویان دانشگاه آزاد از تاریخ 18 الی 24 مرداد ماه جاری با حضور 200 ورزشکار در قالب 13 تیم شرکت کننده از استان‌های مختلف به میزبانی واحد جامع مستقل نجف آباد به رقابت پرداختند

03-08-0203-08-0303-08-0403-08-0503-08-01

۱۳:۰۰news--icons-time

روز ابتدا تیم های کردستان و کرمانشاه در یک بازی پرگل و جذاب تیم کردستان موفق شد با نتیجه 9 بر 5 از سد تیم کرمانشاه عبور وبه مرحله نیمه نهایی با اقتدار صعود کند.

  ۱۴:۰۰news--icons-time

در دیدار دوم از رقابت ها ، تیم هرمزگان وبوشهر رودرروی همدیگر قرارگرفتند و با نتیجه 3 بریک تیم هرمزگان حریف بوشهری خود را شکست داد.

  ۱۵:۰۰news--icons-time

در دیدارسوم مسابقات دسته سوم تیم استان سیستان و بلوچستان در یک بازی دیدنی و جذاب با استان همدان در وقت قانونی با نتیجه 2 بر 2 مساوی شدند و در ضربات پنالتی سیستان و بلوچستان با نتیجه 4 بر 3 همدان را شکست داد .

  ۱۶:۰۰news--icons-time

در چهارمین دیدار نیز تیم استان فارس واستان گلستان رودرروی یکدیگر قرار گرفتند وتیم فارس، تیم گلستان را در ضربات پنالتی با نتیجه 3 بریک مغلوب خود نمودند.

  03-06-0103-06-0203-06-03

۱۳:۰۰news--icons-time

در ابتدای رقابت ها ، تیم کردستان و گلستان رودرروی همدیگر صف آرایی کردند وبا نتیجه 2 بر صفر تیم کردستان از سد حریف گلستانی خود با پیروزی گذشت.

  ۱۴:۰۰news--icons-time

دردومین دیدار تیم‌های سمنان و هرمزگان به مصاف هم رفتند و در پایان بازی تیم هرمزگان با برتری 4 بر یک حریف سمنانی خود را مغلوب کرد.

  ۱۵:۰۰news--icons-time

در دیدار سوم مسابقات دسته سوم فوتسال تیم استان سیستان و بلوچستان در یک بازی دیدنی تیم استان یزد را با نتیجه 7 بر 3 شکست داد.

  ۱۶:۰۰news--icons-time

در چهارمین دیدار نیز تیم خراسان جنوبی وایلام رودرروی همدیگر قرار گرفتند و در بازی جذاب تیم ایلام، خراسان جنوبی را با نتیجه 3 بر یک شکست داد.

  ۱۷:۰۰news--icons-time

درپنجمین دیدار تیم‌های فارس و کرمانشاه به مصاف هم رفتند ودر پایان بازی تیم‌فارس با نتیجه 2 بر یک حریف کرمانشاهی را مغلوب خود کرد.

۱۳:۰۰news--icons-time

در ابتدای رقابت ها ، تیم لرستان و گلستان رودرروی همدیگر صف آرایی کردند وبا یک مساوی با نتیجه یک بر یک تا پایان بازی رضایت دادند.

  ۱۴:۰۰news--icons-time

در دومین دیدار تیم‌های همدان و هرمزگان به مصاف هم رفتند و در پایان بازی تیم هرمزگان با برتری 2 بر صفر حریف همدانی خود را مغلوب کرد.

  ۱۵:۰۰news--icons-time

در دیدار سوم مسابقات دسته سوم فوتسال تیم استان سیستان و بلوچستان در یک بازی دیدنی تیم استان بوشهر را با نتیجه 3 بر یک شکست داد.

  ۱۶:۰۰news--icons-time

در چهارمین دیدار نیز تیم خراسان جنوبی وفارس رودرروی همدیگر قرار گرفتند و در بازی جذاب تیم فارس، خراسان جنوبی را با نتیجه 4 بر یک شکست داد.

  ۱۷:۰۰news--icons-time

درپنجمین دیدار تیم‌های ایلام و کرمانشاه به مصاف هم رفتند ودر یک بازی پرگل و جذاب تیم کرمانشاه با نتیجه 7 بر 3 حریف ایلامی را مغلوب خود کرد.

03-04-0203-04-0303-04-0403-04-05 03-04-07

  ۰۹:۰۰news--icons-time

در ابتدای رقابت ها ، تیم لرستان و کردستان رودرروی همدیگر صف آرایی کردند وبا یک مساوی با نتیجه یک بر یک تا پایان بازی رضایت دادند.

  ۱۰:۰۰news--icons-time

 دردومین دیدار تیم‌های همدان و سمنان به مصاف هم رفتند و در پایان بازی تیم همدان با برتری 5 بر 2 حریف سمنانی خود را مغلوب کرد.

  ۱۱:۰۰news--icons-time

 در دیدار سوم مسابقات دسته سوم فوتسال تیم استان بوشهر در یک بازی دیدنی تیم استان یزد را با نتیجه 4 بر صفر شکست داد.

  ۱۲:۰۰news--icons-time

 دیدار نیز تیم خراسان جنوبی و کرمانشاه رودرروی یکدیگر قرار گرفتند و در بازی پرگل و جذاب تیم کرمانشاه، خراسان جنوبی را با نتیجه 7 بر صفر شکست داد.

  ۱۳:۰۰news--icons-time

درپنجمین دیدار تیم‌های ایلام و فارس به مصاف هم رفتند ودر یک بازی جذاب تیم فارس با نتیجه 2 بر یک حریف ایلامی را مغلوب خود کرد.

03-02-1

news
droos
events
research centers
libs
sahand
esalatsan new1j
eitaa