تذکرات مهم

 توجه (بسیار مهم): پذیرفته شدگان محترم لطفا قبل از هر اقدامی حتما تذکرات این صفحه را به دقت مطالعه و فیلم ها و تصاویر آموزشی را مشاهده نمایید.

۱. پذیرفته شدگان بدون آزمون کارشناسی ارشد می بایست از روز دوشنبه ۲۲ دی ماه پس از مطالعه کامل راهنمای نحوه ورود اطلاعات و بارگزاری مدارک در سامانه آموزشیار به این سامانه مراجعه و نسبت به ثبت اطلاعات وتکمیل پرونده الکترونیکی خود اقدام نمایند، سپس مراحل بعدی فرایند ثبت نام را مطابق راهنمایی های موجود در این صفحه تکمیل کنند.

۲. پذیرفته شدگان بدون آزمون مقطع کارشناسی پیوسته می بایست از ساعت ۱۵ روز شنبه ۲۰ دی ماه پس از مطالعه کامل نحوه ورود اطلاعات و بارگزاری مدارک در سامانه آموزشیار به این سامانه مراجعه و نسبت به ثبت اطلاعات وتکمیل پرونده الکترونیکی خود اقدام نمایند، سپس مراحل بعدی فرایند ثبت نام را مطابق راهنمایی های موجود در این صفحه تکمیل کنند.

۳. پس از مراجعه به سامانه آموزشیار و تشکیل و تکمیل پرونده الکترونیکی، لازم است از طریق لینک موجود در این صفحه به سامانه نوبت دهی ثبت نام دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد مراجعه نموده و نسبت به اخذ نوبت برای مراجعه حضوری به دانشگاه به منظور احراز هویت، تحویل مدارک و فرم های ثبت نام، پرداخت شهریه، تحویل پرونده و... اقدام کنید. (پرینت برگه نوبت دهی را همراه بیاورید.) (اخذ نوبت الزاما بایستی پس از ورود اطلاعات و نهایی شدن پرونده الکترونیکی در سامانه آموزشیار انجام شود در غیر اینصورت نوبت اخذ شده باطل می باشد)

۴. مدارک لازم جهت احراز هویت، ثبت نام و تشکیل پرونده همچنین مراحل ثبت نام حضوری در همین صفحه قابل مشاهده است.

۵. در صورت داشتن هرگونه سوال و یا بروز مشکل در روند ثبت اطلاعات و تکمیل پرونده الکترونیکی در سامانه آموزشیار در ساعات اداری با شماره های تماس ستاد راهنمایی و پاسخگویی دانشجویان جدیدالورد:

۴۲۲۹۲۱۵۵-۴۲۲۹۲۱۵۶ ۴۲۲۹۲۱۱۰  (۰۳۱)

تماس حاصل نمایید.

۶. خواهشمند است به منظور رعایت پروتکل های بهداشتی و جلوگیری از ازدحام فقط در ساعت و روز تعیین شده توسط سامانه نوبت دهی به سالن ثبت نام دانشگاه مراجعه نمایید و مراحل ثبت نام را به پایان برسانید.

۷. استفاده از ماسک و رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در هنگام مراجعه حضوری به دانشگاه جهت ثبت نام و تشکیل پرونده فیزیکی، الزامی است.

۸. در شرایط فعلی به دلیل تداوم شیوع بیماری کرونا، کلیه کلاس های تئوری و بخش تئوری دروس عملی-تئوری در نیمسال جاری به صورت مجازی آنلاین و از طریق سامانه یادگیری مجازی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد (سیما) برگزار می شود.

۹. شروع کلاس های دانشجویان ورودی جدید سوم اسفند ماه 1399 خواهد بود.

تذکرات مهم ویژه آموزشیار

هنگام ورود به آموزشیار و ثبت اطلاعات موارد زیر را مد نظر قرار دهید:

1- صفحه کلید فارسی نباشد.

2- کلید caps lockخاموش باشد.

vpn-3 روشن نباشد.

4- از مرورگرهای فایرفاکس و کروم استفاده شود.

5-شماره کاربری و رمز عبور در هنگام ورود به سامانه، شماره دانشجویی موقت بدون هیچ گونه پسوند و پیشوندی می باشد.

6- تاییدیه تحصیلی دیپلم خود را از طریق آدرس https://emt.medu.ir/ درخواست نموده و رسید آن را در سامانه آموزشیار در قسمت آپلود تاییدیه تحصیلی بارگذاری کنید.

7- در قسمت مربوط به بارگذاری مدرک نظام وظیفه پذیرفته شدگان خواهر مجددا تصویر کارت ملی خود را بارگذاری نمایند.

تصاویر و فیلمهای آموزشی کار با سامانه آموزشیار

 

ورود به سامانه آموزشیار و ادامه فرآیند احراز هویت، ثبت نام و تحویل مدارک به صورت حضوری (مراجعه به دانشگاه)

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :           

my uni

Untitled 22

زبان مورد نظر را انتخاب  کنید.

© تمامی حقوق این وب سایت محفوظ است.
© کپی برداری از مطالب این وب سایت پیگرد قانونی دارد.
توسعه و طراحی توسط فناوری اطلاعات و ارتباطات واحد نجف آباد

 Location Icon Blueایران،اصفهان، نجف آباد، بلوار دانشگاه - کدپستی: ۸۵۱۴۱۴۳۱۳۱
 contact methods phone icon تلفن: ۰۳۱۴۲۲۹۲۹۲۹
 mail 2 پست الکترونیک: info @ iaun.ac.ir
 mail 2 ارتباط با حراست: herasat@ iaun.ac.ir

 

  etaa1   instagram icon black and white    Linkedin Icon    apci aparat  

Search